مشاوره رایگان خرید سامانه پیامک

درباره ما

گروه سفیرک فعالیت خود را از سال 1388 با اخذ مجوز کانون آگهی و تبلیغات از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان چهارمحال و بختیاری آغاز کرد و در همان ابتدای راه در راستای تامین نیازهای تبلیغاتی و سامانه های اطلاع رسانی با توجه به نیازهای روز جامعه، مجموعه ای از همکاران متخصص در زمینه های کاربردی فن آوری اطلاعات جمع آوری نموده است.

این گروه، به عنوان یکی از بهترین مجموعه‌ های بخش خصوصی ارایه کننده‌ی خدمات تبلیغاتی ارسال و دریافت پیام کوتاه، توانسته است با بهره‌گیری از نیروهای کارآمد و متخصص و با ایجاد بهترین و نوین ترین سایت ارسال اس ام اس، خدمات متنوع، کارساز و موثری را برای تمامی کاربران در سطح کشور فراهم سازد.

مهمترین فعالیت های گروه تبلیغاتی تاراز

اصلی‌ترین و مهم‌ترین فعالیت‌های گروه تبلیغاتی تاراز را می‌توان به صورت موارد زیر برشمرد:

*ارایه‌ی خدمات گسترده و نوین ارزش افزوده اس ام اس

*ارایه‌ی راهکارهای خاص تبلیغاتی برای سازمان‌ها و موسسات

ارزش ها و باورهای حاکم بر گروه

سفیرک به عنوان یکی از بزرگ‌ترین مجموعه‌ی ارایه‌کننده‌ی خدمات تبلیغاتی فضای وب در ایران، ارایه‌ی خدمات کارساز به مشتریان و پاسخ‌گویی موثر به نیاز آنان را رکن اصلی توسعه‌ی فعالیت‌های خود قرار داده است.

نگرش مشتری‌مداری حاکم بر فعالیت‌های گروه از همان ابتدای راه موجب شده است تا افزایش خوشنودی مشتریان، بهبود ارائه خدمات، نوآوری و خلاقیت مستمر برای ارایه‌ی خدمات نوین، افزایش کارآیی خدمات پشتیبانی فنی و رقابت سالم و اصولی با رقیبان جزو مهم‌ترین اصول و ارزش‌های فعالیت‌های گروه تبلیغاتی سفیرک باشد. چه آن که، خدمت‌رسانی به جامعه و کمک به رشد و توسعه‌ی فرهنگ تبلیغات اینترنتی به عنوان شاخصی برای میزان رشد و توسعه‌ی کشور نیز همواره مورد توجه مدیران و کارکنان سفیرک بوده است.

با سپاس مدیریت سایت ارسال و دریافت پیام کوتاه سفیرک