مشاوره رایگان خرید سامانه پیامک

ارسال پیامک به شماره بلک لیست

ارسال پیامک به شماره بلک لیست
بلاگ بدون دیدگاه

خط بلک لیست چیست؟

برخی از افراد برای اینکه پیامک های تبلیغاتی برای آنها فرستاده نشود با ارسال عدد ۱ به شماره ۸۹۹۹ از اپراتور خود درخواست می کنند تا شماره تلفن آنها را در لیست سیاه قرار گیرد به این صورت از این پس هیچ گونه پیام تبلیغاتی از جمله: پیام های ارسال شده توسط پنل اس ام اس انبوه و پیامک های تبلیغاتی دیگر را دریافت نخواهند کرد. ما به شما میگویم که چگونه می توانید امکان ارسال پیامک بلک لیست داشته باشید با ما همراه باشید. 

ارسال پیامک بلک لیست

اگر صاحب پنل پیامک انبوه با محتوای اطلاع رسانی هستید و دریافت پیامک های ارسالی شما از سوی مخاطبان برایتان اهمیت زیادی دارد برای ارسال پیام بلک لیست باید خط خود را خدماتی کنید. برای این کار شما باید حتما به اپراتور خود یک تعهد نامه حقوقی ارائه دهید. اگر شرکتی دارای شماره ثبت، شناسه ثبت و کد ملی باشد به او اجازه خروج از بلک لیست داده می شود و این شرکت قادر خواهد بود تا به خطوطی که در لیست سیاه مخابرات قرار گرفته اند، پیامک ارسال کند.

 

 

در آذر ماه ۹۴ اپراتورهای تلفن همراه اطلاعیه ای منتشر کردند مبنی بر اینکه شرکت هایی که هنوز فعالیت رسمی ندارند و یا افراد حقیقی که پیش از این امکان ارسال پیامک های تبلیغاتی به افراد را داشتند. دیگر اجازه ارسال پیام بلک لیست نخواهند داشت. این گونه شرکت ها اگر قصد ارسال پیامک بلک لیست داشته باشند باید فرم تعهد نامه حقوقی پر کرده و به اپراتور تلفن همراه ارائه دهند. اگر این افراد حاضر به ارائه تعهد نامه حقوقی نشوند به هیچ وجه خط آن ها خدماتی نمی شود و امکان ارسال پیامک بلک لیست را نخواهند داشت.

روش خروج از بلک لیست مخابرات به کمک خط خدماتی عمومی

کلیه افراد و شرکت های حقیقی و حقوقی می توانند با این روش پیامک بلک لیست بفرستند. برای این منظور اولین کاری که باید کنید این است که یک شماره اختصاصی با مدارک شخصی خود تهیه کنید. سپس برای خط خود درخواست خط بلک لیست اشتراکی دهید. پس از دریافت خط خود می توانید فورا از آن استفاده کنید.

از آنجایی که ارسال پیامک بلک لیست توسط این خطوط امکان پذیر است. دسترسی همگانی به آن وجود دارد. پیام های ارسال شده از این خطوط ابتدا توسط کارشناسان مربوطه، بررسی می شود. کارشناسان باید اطمینان داشته باشند که از امکان ارسال پیامک بلک لیست برای تبلیغات استفاده نمی شود در صورت تایید، پیامک شما به دست مخاطبانتان می رسد. 

استفاده از سامانه پیامکی

با استفاده از سامانه پیامکی نیز می توانید به هدف خود یعنی ارسال پیامک بلک لیست دست پیدا کنید. به کمک سامانه پیامکی امکان ارسال پیامک بلک لیست به راحتی و بدون هیچ محدودیتی در اختیار کاربر قرار می گیرد. شرکت های زیادی وحود دارند که سامانه پیامکی را ارائه می دهند. این شرکت ها اپراتور تلفن همراه نیستند اما برای کاربرانی که تقاضای ارسال پبامک بلک لیست دارند این شرایط را فراهم می کنند.

این شرکت ها در واقع پلی هستند بین اپراتور های تلفن همراه و کاربرانی که قصد استفاده از خدمات پیامکی دارند. این شرکت ها با قراردادی که با اپراتور تلفن همراه بسته اند اجازه ارسال پیامک بلک لیست را از اپراتور همراه برای کاربران خود را گرفته اند. با استفاده از پنل پیامکی که شرکت در اختیار کاربران خود قرار می دهد، کاربران اکان ارسال پیامک بلک لیست را خواهند داشت. البته باید به این نکته دقت کنید که پنل های ارائه شده از سوی شرکت های مختلف بسیار متفاوت هستند و استفاده از برخی از آن ها ممکن است برای کاربران سخت باشد. بنابراین در انتخاب شرکت ارائه دهنده پنل پیماکی خود دقت کنید. 

محدودیت های خطوط خدماتی در ارسال پیامک بلک لیست

روش کار خطوط خدماتی با خطوط تبلیغاتی یکسان است. اما نکته ای که باید توجه کنید این است که نباید از این خطوط برای تبلیغات استفاده کنید. چرا که اپراتور شما را جریمه خواهد کرد. نکته مهم دیگر در هنگام استفاده از خطوط خدماتی که باید به آن توجه کنید این است که، تنها اجازه ارسال پیامک بلک لیست به بانک مخاطبین خود را دارید.

این خطوط امکان ارسال پیامک به شماره های منطقه ای انبوه و یا شماره های مشاغل انبوه را در اختیار شما قرار نمی دهد. و نمی توانید بلک لیست این خطوط را دور بزنید. اگر به شماره ای که در لیست سیاه مخابرات قرار دارد اما جز بانک مخاطبین شما نیست پیامک ارسال کنید شماره شما مسدود خواهد شد. چرا که پیامک شما تبلیغاتی محسوب می شود. پیامک های ارسالی بانک ها را می توان نمونه مناسبی از خطوط خدماتی در نظر گرفت.

البته باید توجه داشته باشید که اگر از خطوط خدماتی استفاده می کنید می توانید بانک مخاطبین خود را بروزرسانی کنید. این کار را می توان در بازه های زمانی مشخص انجام داد. همانطور که قبلا هم اشاره کردیم یکی دیگر از محدودیت های خطوط خدماتی در عدم امکان ارسال پیامک بلک لیست توسط افراد حقیقی است.

 

 

 

مشتریان پنل اس ام اس سفیرک

با ارزش ترین دارایی پنل پیامکی ما مشتریان ما هستند چون به پنل اس ام اس ما اعتماد کرده‌اند.