پیامک صوتی چیست؟

احتمالا تا به حال برای شما هم پیش آمده که تلفن همراه، تلفن منزل و یا محل کارتان زنگ بخورد و یک پیام تبلیغاتی صوتی برایتان پخش شود و تحت تاثیر صدای دلنشین آن قرار بگیرید. پیام صوتی (به انگلیسی voice message) مطمئن ترین و پر سرعت ترین روش برای آگهی است، به دلیل شنیداری بودن پیام ارسالی، از شنیدن تبلیغ بوسیله مشتریان اطمینان خواهید داشت چرا که نفوذ و تاثیرگذاری پیام های شنیداری نسبت به بقیه روش های ارسال پیام تا 4 برابر می باشد. سفیرک این قابلیت و امکان را برای شما فراهم کرده که صدای خودتون را به گوش مخاطبان تون برسانید.

قیمت ارزان و تاثیرگذاری فوق العاده مطلوب سامانه پیام کوتاه صوتی در قبال دیگر ابزارهای تبلیغاتی (در مقایسه با بقیه روش های تبلیغاتی صوتی نظیر تیزرهای تبلیغاتی تلویزیونی و رادیویی روشی مقرون به صرفه می باشد).

ارسال پیام صوتی تبریک با صدای خودتان

( گهگاه برای دعوت عزیزان و آشنایان وقت کافی ندارید که با همه تماس بگیرید آسانترین روش این است که با استفاده از سیستم پیام صوتی، صدای خویش را ضبط نمایید و در آن واحد برای همگی دوستان خود پیام را ارسال نمائید و یا این که با صدای خودتان با تهیه و تنظیم زمان مناسب برای دوستان تان پیام تهنیت ارسال نمائید). هزینه این پیام در قبال تاثیرگذاری بالایی که روی نگهداری مشتریان قدیمی تر و جذب مشتریان بالقوه داراست دوچندان نیست! برای دیدن تعرفه ها به صفحه ارسال اس ام اس صوتی برید.

نمونه ی پیامک صوتی با صدای خودتان:

مزایای ارسال اس ام اس صوتی

  1. امکان ارسال پیامک صوتی به صورت تکی و گروهی
  2. ارسال همزمان به شماره های ثابت منازل و شماره های همراه
  3. گزارش دهی هوشمند و بی نقص وضعیت همه پیام ها
  4. بازگشت هزینه پیام های ناموفق و عدم پاسخگویی
  5. ارسال به صورت منطقه ای و شهر به شهر
  6. تعرفه ثابت برای ارسال به شماره های ثابت منازل و موبایل ها
  7. امکان ساخت گروه و ذخیره شماره ها در دفترچه تلفن پنل صوتی
  8. امکان تنظیم ارسال پیامک برای زمان های آینده
  9. قابلیت ضبط صدا و یا سفارش ضبط صدا
  10. امکان یادآوری و سررسید با پیام صوتی

زمان رو از دست ندهید و جزو او‌لین ها در این امکان تبلیغاتی نو باشید!